Hizmetlerimiz


Melon, güncel teknolojik altyapısı, konusunda uzman ekibi ve sanatçılarıyla, dünya piyasasına uluslararası kalitede, yenilikçi ve yaratıcı çizgi film dizileri üretmektedir. Global alanda kendi üretimlerini yayınlamak amacıyla hareket etmekte, bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.

Melon, 25 yıllık deneyimiyle dünyanın önde gelen medya grupları ve TV kanallarıyla ortak yapımlar gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Melon, ilham verici hikayelerle, özgün, etkileyici, yenilikçi ve faydalı içeriklerle izleyicilerle buluşur. Her yaştan kitlelere hitap etmenin en etkili yollarından biri olan animasyonu sadece görsel bir eğlence unsuru olarak değil, eğitici içeriklerle en üst düzeyde fayda sağlanabilecek kitlesel bir iletişim aracı olarak görür.

Tarihi ve doğal dokusuyla dünyanın en gözde coğrafyalarından biri olan Türkiye, tarihi ve çağdaş mimari yapılarının zenginliği, doğal yapısındaki çeşitliliği ve güzelliğiyle prodüksiyonlar için çekim merkezi konumundadır. Mevsim çeşitliği sayesinde aynı anda farklı hava koşulları sunan Türkiye’de aynı zaman diliminde hem kış hem yaz aktiviteleri gerçekleşebilmektedir. Kültürel zenginlik dolayısıyla çeşitli ırklardan, dinlerden, milletlerden insanların kaynaşması sonucu oluşan kozmopolit toplum yapısıyla da cast çeşitliliği sunmaktadır. Melon Prodüksiyon, Türkiye’de gerçekleştirmek istediğiniz reklam, dizi, belgesel, kısa ve uzun metrajlı flmleriniz için profesyonel ekiplerle, ekonomik bütçelerde çalışma olanağı sağlamaktadır. İhtiyacınız olan mekan, ekipman, yönetmen, görüntü yönetmeni ve çekim ekibi ile bu konuda uzman hukukçularıyla, projelerinizi sorunsuz gerçekleştirmeniz için size destek olur.

Melon, gerçek çekimlerin yanı sıra animasyonun da dahil edildiğii ya da sadece animasyona dayalı tanıtım ve reklam filmleri yapar. Markalar için karakter tasarımı yaparken aynı zamanda reklam filmleri için 3D animasyonlar gerçekleştirir.

Melon, yaratıcı ekibiyle özgün kitap tasarımları gerçekleştirir ve resimlendirir.